niedziela, 20 lutego 2011

Kartka ze stemplem "MODA1" od Asi

Oto piękna kartka, ktorą wykonała Asia używając stempla "MODA1 Kobieta ze skakanką" z naszej kolekcji "MODA".


Stempel "Moda" Asia odbiła na kalce czarnym tuszem wodoodpornym Black Jet StazOn. Sukienke i kapelusz zrobiła technika paper piecing. Odbiła dodatkowy obraz na kolorowym kartonie (zabarwionym herbatą), wycięła sukienke i kapelusz. Sukienke dodatkowo pocieła na drobniejsze elementy i tak pokolorowała tuszami. Jabłko w kapeluszu pokolorowane jest mazakiem. Czerwone szpilki powstały przy pierwszym stemplowaniu. Cały stempel Asia pokryła tuszem czarnym, szpilki czerwonym tuszem pigmentowym, które zaembosowała na gorąco przy użyciu bezbarwnego pudru do embossing'u.
Kalka przytwierdzona jest czterema ćwiekami do białego kartonu. Naklejona, pokolorowana sukienka sprawiła, że kalka jest lekko wypukła co daje ciekawe wrażenie. Papier, który użyła na tło to zestaw od K&Company. Brzegi cieniowane są tuszem welnut stain Distress ink.


Zawsze bardzo chętnie obejrzymy Wasze prace z użyciem naszych stempli. Mamy nadzieje, że będziemy mogli pokazać je na naszym blogu albo w Galerii na naszej stronie Facebook'owej.

Zapraszamy do naszej Galerii na Facebooku, gdzie można obejrzeć prace wkonane przez bardzo zdolne scrapbookerki z użyciem naszych stempli.

Pozdrawiam,

Grzegorz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz