czwartek, 24 lutego 2011

Kartka od Asi ze stemplem "Ornament III"

Oto kolejna praca Asi, tym razem kartkę zdobi stempel "Ornament III" z kolekcji "ORNAMENTY".Aby stworzyć etykietę pod sentencję ze stempla "Ornament III" należy odbić go w odbiciu lustrzanym. Asia odbiła stempel na kremowym kartonie tuszem welnut stain Distress ink. Wycięła, nakleiła na turkusowy karton i ponownie wycięła. Do kartki etykieta przyklejona jest tasmą piankową, ktora daje tzw efekt 3D. 
Do stworzenia tła Asia użyła techniki, która nazywa się Paint Dabber Reverse Stamping(tammytutterow.typepad.com) Kartke acetate Asia pomalowała brazową farbą akrylową, następnie przetarła baby wipe wybrany stempel i odcisnęła. Stempel zabrał czesć farby dzięki czemu widać turkusowy karton, który jest pod spodem. Piórka były białe. Asia pofarbowała je tuszami Distress ink. Kwiat na kartce to tzw kwiat gnieciuszek.

Zawsze bardzo chętnie obejrzymy Wasze prace z użyciem naszych stempli. Mamy nadzieje, że będziemy mogli pokazać je na naszym blogu albo w Galerii na naszej stronie Facebook'owej.

Zapraszamy do naszej Galerii na Facebooku, gdzie można obejrzeć prace wkonane przez bardzo zdolne scrapbookerki z użyciem naszych stempli.

Pozdrawiam,

Grzegorz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz