piątek, 25 lutego 2011

Dwie kartki od Asi ze stemplem "Klimt 1"

Kartki zdobi stempel "Klimt 1" z naszej kolekcji stempli GUSTAW KLIMT. Obie kartki Asia zrobiła dla przyjaciółek, z okazji narodzin ich córeczkek.


Stempel "Kilmt 1" Asia odbiła czarnym tuszem StazOn na kremowym kartonie. Odbity obraz przyklejony  jest dodatkowo na turkusowy karton a do bazy kartki tasmą painkową tzw 3D. Tło powstalo techniką patchworku. Ozdobny papier Asia pocięła na równej szerokosci paski, pociemniła brzegi tuszem welnut stain Distress ink (brzegi można też przeszyć na maszynie) i przykleiła na turkusowym kartonie a ten na błękitny karton - bazę kartki. Kwiatki wyciete są dziurkaczem ozdobnym w turkusowym kartonie, niektóre przyklejone na tasmie piankowej. Maleńkie diamenciki z Papermanii.


Przy tej kartce Asia odbiła stempel "Klimt 1" używając kilku kolorowych tuszy pigmentowych na białym kartonie tzw linien effect (katon wizytówkowy). Mniejszy stempel odbiła złotym tuszem pigmentowym i zaembossowała na gorąco bezbarwnym pudrem do embossingu. Obraz stempla przyklejony jest do lilowego  kartonu tasmą dwustronnie klejącą. Całosć Asia przykleiła do tego samego lilowego kartonu - bazy kartki.

Zawsze bardzo chętnie obejrzymy Wasze prace z użyciem naszych stempli. Mamy nadzieje, że będziemy mogli pokazać je na naszym blogu albo w Galerii na naszej stronie Facebook'owej.

Zapraszamy do naszej Galerii na Facebooku, gdzie można obejrzeć prace wkonane przez bardzo zdolne scrapbookerki z użyciem naszych stempli.

Pozdrawiam,

Grzegorz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz