piątek, 21 czerwca 2013

LATO !!!
 A CO WAM NAJBARDZIEJ KOJARZY SIĘ Z LATEM ??

wśród odpowiedzi rozlosujemy jedną z gumek stempla 
LATO Dominiki Wajberg !!!

 

kolekcja LATO Dominiki Wajberg w MONTAŻOWNI

11 komentarzy:

 1. Co kojarzy się z latem? Przede wszystkim duże ilości wody - zarówno tej do kąpieli, pływania (morze, jeziora i baseny...) jak i tej do picia. ;)
  a stemple super :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lato zawsze kojarzy mi się ze sceną, którą dawno temu doświadczyłam. Gdy jest bardzo gorąco, wspomnienia do mnie wracają niczym zapach :) nieodparcie powracam do pewnego letniego poranka, w którym powietrze było czyste, świeże ale już ciepłe. Zapowiadał się wtedy upalny dzień.
  Siedziałam na wiszącej huśtawce w ogrodzie.Miałam na sobie długą przewiewną sukienkę, czerwoną w białe grochy, zawiązywaną na ramionach w troczki. Bosymi stopami wprawiałam w ruch huśtawkę, czytałam książkę. Byłam spokojna, rozmarzona. Kosztowałam kolorowy, owocowy koktajl. Nigdzie nie musiałam się spieszyć. Miałam czas. Było wspaniale! :) Właśnie z tym kojarzy mi się lato - z ciepłem, spokojem, słodkim lenistwem ... i z letnią sukienką :):):)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z latem najbardziej kojarzy mi się zapach truskawek i pyszny , wielki gofr z truskawkami właśnie i bitą śmietaną ... mniam, mniam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A mnie się LATO kojarzy z komarami:( Ostatnio plaga ich się pojawiła, a jakoś nikt jeszcze stempelka z nimi nie zrobił:)A tak na poważnie to Lato kojarzy mi się z wypoczynkiem i kolorowymi dniami z dużą dawką zabawy:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie lato to las, choć ostatnio mniej mam czasu by tam jeźzić, to las,jezioro, łódka...i najcudniej jakjeszcze grzyby są :) Ideał!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ląto to łany złotego zboża, a wród nich maki, które pomimo to, że delikatne i zwiewnę, to pysznią się czerwienią. Niemal bezwstydnie w tym jednostajnym krajobrazie... ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Lato to odpoczynek ,w lesie nad jeziorkiem i ten śpiew ptaków ,niesamowite dźwięki za którymi się tęskni cały rok:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Lato: błogie lenistwo, promienie słońca, muskające twarz i łaskoczące w nos, piasek między palcami stóp, albo ożywcze, górskie powietrze, włosy posklejane od słonej wody lub owiane ciepłym wiatrem, zimny, orzeźwiający napój w upalny dzień, bliscy blisko, czyli: pełnia szczęścia :) Pozdrawiam.
  P.S. stemple bardzo letnie i bardzo optymistyczne, gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
 9. Najbardziej z latem kojarzy mi się: lenistwo które by mogły nie mieć końca, wakacyjne poranki, wypoczynek, zwiedzanie różnych ciekawych miejsc, oczywiście kąpiel w jeziorze lub w morzu, wspinaczka po górach i ich czyste powietrze, zimne lody w upalne dni, piękny zapach kwiatów i jak co roku odwiedzinki rodzinki:)
  Pozdrawiam i Wam pięknie wyszły te Letnie stempelki :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zarosniete sciezki pokrzywami! ;)

  OdpowiedzUsuń