niedziela, 25 września 2011

Księga Gości

Z przyjemnością przedstawiamy Księgę Gości, którą wykonała Asia na bazie albumu, który wygrała u nas w losowaniu na plaży :) Asia ozdobiła Album-Baza II.

Księga Gości po lewej stronie ma miejsce na zdjęcia pamiątkowe ze Ślubu oraz z gośćmi weselnymi, a po prawej miejsce na życzenia otrzymane od gości weselnych.

(kliknij aby powiększyć)


Asia kwiatki do ozdobienia albumu zrobiła samodzielnie z papieru czerpanego a sposób jak zrobić takie różczki opisała krok po kroku tutaj. Kwiatki mienią się perłowym Glimmer Mist.
Nasz stempel Ornament III oraz stemple W Dniu Ślubu oraz Serdeczne Życzenia Asia odbiła w kolorze sepii tuszem Ranger.
Bukiet oraz ramki Asia dodatkowo ozdobiłą półperełkami, szpilkami z perełkami oraz różyczkami z zestawu Say it in pearls. Napis Księga Gości oraz etykiety z imionami, datą ślubu i sentencją Asia wydrukowała i wycięła wykrojnikiem Labels Ten Nestabilities z kartonu kremowego wizytówkowego z naszego Sklepu Skład Farb i Papieru.


oraz stemplem Ornament III z naszej kolekcji ORNAMENTY


Zawsze bardzo chętnie obejrzymy Wasze prace z użyciem naszych stempli lub papieru. Mamy nadzieje, że będziemy mogli pokazać je na naszym blogu albo w Galerii na naszej stronie Facebook'owej i Flickr. Prosimy przesłać zdjęcie swojej pracy wraz z opisem (opis nie jest wymagany) na nasz email:gumkistempla@gmail.comPrzesłanie pracy równa się zgodzie na publikację i użycie jej w naszych materiałach reklamowych.
Zapraszamy do naszej Galerii na Facebooku, gdzie można obejrzeć prace wkonane przez bardzo zdolne scrapbookerki z użyciem naszych stempli.

Pozdrawiamy,
Zespół Montażowni

8 komentarzy:

 1. Jakie to piękne :) A Asiowe kwiatki uwielbiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. podziwiałam już u Asi - niesamowitą oprawę zyskał ten album

  OdpowiedzUsuń
 3. It's beautiful. I loved every detail.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne ramki a album wyglada super

  OdpowiedzUsuń
 5. Robi wrażenie! Świetny pomysł na wykorzystanie ornamentu do stworzenia ozdobnej ramki z napisem!

  OdpowiedzUsuń
 6. Asiulka, praca jak zawsze wysmakowana i dopracowana, aż się obśliniłam :D Piękny!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. prześlicznie oscrapowany album....księga gości pewnie powaliła wszystkich "gości":)

  OdpowiedzUsuń