sobota, 12 marca 2011

Kartki od Asi ze stemplem "Ogród Rozkoszy Ziemskich" wg H. Bosha

Oto bardzo ładna kartka od Asi ze stemplem "Ogród  Rozkoszy Ziemskich" wg H. Boscha.


Główny stempel na kartce, którym jest fragment obrazu H. Boscha "Ogród rozkoszy ziemskich" Asia pokolorowała techniką "watercolour backgrounds". Stempel Asia odbiła na białym kartonie tuszem "Big and Juicy" by Ranger "Mountain Meadow". Nie czekając aż tusz wyschnie "malowała" odbity obraz mokrym pędzelkiem, tak aby tusz się rozmył. Brzegi cieniowała czarnym tuszem. Stempel zawijaski Asia odbiła tym samym tuszem "Big and Juicy", wiekszosć z drugiego odbicia (odbicie jest wówczas jasniejsze). Kwiatki dookoła odbiła czarnym tuszem StazOn stemplem kwiatowe tło. Kwiatki, które są naklejone na odbitym obrazie, wycięła z tego samego stempla kwiatowe tło. Stempel odbiła tuszem "Big and Juicy", kwiatki zmoczyła pędzelkiem. Całosć nakleiłam na czarny karton, a ten na fioletową bazę kartki.
Stempel można odbić w różnych kolorach używajac pojedyńczych tuszy wodnych. Linie na których tusze będą sie stykały można lekko maznąć bardzo małym, mokrym pędzelkiem tak aby linie, na ktorych tusze się stykają, stały się mniej widoczne.

Druga kartka z tym samym stemplem.


Tym razem stempel Asia odbiła czarnym tuszem StazOn na kalce. Pokolorowała na odwrotnej stronie kredą. Całość przykleiła do białego kartonu, brzegi pokolorowała złotą farbą akrylową. Nastepna warstwa to złoty papier czerpany, kolejna bordowy karton, biały papier czerpany i brązowy karton-baza kartki.
Napis drukowany: Artists are just children who refuse to put dawn their crayons" [Al Hirshfield].


Zawsze bardzo chętnie obejrzymy Wasze prace z użyciem naszych stempli. Mamy nadzieje, że będziemy mogli pokazać je na naszym blogu albo w Galerii na naszej stronie Facebook'owej.

Autorki/autorzy prac zamieszczonych w naszej Galerii otrzymają stempelek gratis przy następnych zakupach.

Zapraszamy do
naszej Galerii na Facebooku, gdzie można obejrzeć prace wkonane przez bardzo zdolne scrapbookerki z użyciem naszych stempli.

Pozdrawiam,

Grzegorz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz