niedziela, 6 marca 2011

Kartki od Asi ze stamplami "Klimt 1" i "Kilmt 2"

Dwie prace od Asi ze stemplami z naszej kolekcji GUSTAW KLIMT.Kartkę zdobi stempel "Klimt 1", który Asia odbiła tuszami pigmentowymi Ink it up oraz pokryła klejem Magic, uzyskując magiczny effect "maźnięć pędzlem" :)
Tło Asia zrobiła metodą "paper blended technique", tak jak i przy drugiej kartce. Techniki tej uczy Mary Green ("Green Paper" blog). Przy tej kartce Asia użyła papier ozdobny K&Company. Należy porawać papier na paseczki, przykleić na kartonie (w dowolnym kierunku) i pokryć gesso lub wybraną farba akrylową. Całość Asia zamontowała na ciemnobrązowym i czarnym kartonie.
Przepis na tło "paper blended technique". Na kilku kartkach, białych i kremowych, należy odbić różne wzory stempli. Przy tej kartce Asia użyła stempla "LIST", oraz ORNAMENT13, OZDOBNIK i TŁO. Odbiła je czarnym tuszem StazOn. Następnie porwała kartony na kawałeczki i ułożyła collage na kartce. Dodała kilka stron ze starej książki oraz książki z nutami. Calość po przyklejeniu pomalowała gesso. Gesso sprawia, że calość "łączy się" i tworzy ciekawe tło.
Stempel "Klimt 2" Asia odbiła tym samym tuszem na białym gładkim kartonie, wycięła z całości, brzeg pocieniowała tuszem welnut stain Distress ink oraz czarną kredą. Usta pomalowała czerwoną kredką.

Zawsze bardzo chętnie obejrzymy Wasze prace z użyciem naszych stempli. Mamy nadzieje, że będziemy mogli pokazać je na naszym blogu albo w Galerii na naszej stronie Facebook'owej.

Autorki/autorzy prac zamieszczonych w naszej Galerii otrzymają stempelek gratis przy następnych zakupach.

Zapraszamy do
naszej Galerii na Facebooku, gdzie można obejrzeć prace wkonane przez bardzo zdolne scrapbookerki z użyciem naszych stempli.

Pozdrawiam,

Grzegorz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz