wtorek, 22 marca 2011

Karti od Asi ze stemplem "Klimt 2"

Oto kolejne prace od Asi tym razem ze stemplem z kolekcji Gustaw Klimt "Klimt 2". Pierwszą Asia przygotowała na 30tą rocznice ślubu.


Stempel "Klimt 2" Asia odbiła na szarym kartonie czarnym tuszem StazOn. Papier ozdobny K&Company oraz perełki od E-line. "timeless love"/wieczna miłość Asia odbiła stemplami "Mały Alfabet" czarnym tuszem StazOn. Szary karton oraz brzegi odbitych stempli cieniowane są weathered wood Distress ink (odcien niebieski). Układ kartki to tzw. matting tutaj użyty w jednym kolorze.Stempel "Klimt 2" i "Mały Alfabet" Asia odbiła czarnym tuszem StazOn na białym, gładkim kartonie.
Tło zrobiła używając odpad z produkcji cekinow (sequin waste lub punchanella) jako stencil, stempla z motywem kwiatów oraz tuszy old paper i wheatered wood Distress ink. Całość nakleiła na brązowy karton i na czarny-baza kartki.


Zawsze bardzo chętnie obejrzymy Wasze prace z użyciem naszych stempli. Mamy nadzieje, że będziemy mogli pokazać je na naszym blogu albo w Galerii na naszej stronie Facebook'owej.

Autorki/autorzy prac zamieszczonych w naszej Galerii otrzymają stempelek gratis przy następnych zakupach.

Zapraszamy do
naszej Galerii na Facebooku, gdzie można obejrzeć prace wkonane przez bardzo zdolne scrapbookerki z użyciem naszych stempli.Pozdrawiam,


Grzegorz

2 komentarze:

  1. no właśnie podziwiam ja ze tak super umiała wykorzystać ten stempelek!:)

    OdpowiedzUsuń