czwartek, 11 sierpnia 2011

KONKURS

Ogłaszamy konkurs na najciekawszy pomysł na ozdobienie i wykorzystanie naszych nowych Baz-Albumów!

Prosimy zostawiajcie komentarze pod tym postem: 

Spośród osób, które zostawią komentarz wylosujemy nagrodę - album z naszej kolekcji.

Trzy najciekawsze pomysły nagrodzimy naszą nową gumką stempla.

Konkurs potrwa do 25go sierpnia.

Zapraszamy do zabawy!
Zespół Montażowni

8 komentarzy:

 1. hehe, kto rano wstaje, ten jest pierwszy komentujący :D ja użyłabym tego jako portfolio albo najlepsze kartki madziarki :) albo album mojej rosnącej w zastraszającym tempie córki albo zielnik albo ... hmmm, jeszcze tu wrócę i coś napiszę :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze nigdy nie robiłam ani nie ozdaniałam albumu.
  To nie lada wyzwanie.
  Ja bym taki album wykorzystała na zdjęcia komunijne.
  Pewnie jakieś ornamenty i ozdoby typowo komunijne.

  OdpowiedzUsuń
 3. znaczy tylko opis jak ozdobić?....jesli tak to niezbyt łatwe zadanie....

  OdpowiedzUsuń
 4. no i jestem ponownie. myślałam o tym albumie i skoro on jest taki dwustronny, to świetnie nadawałby się na album ślubny albo z okazji rocznicy ślubu. ślubny - z jednej strony zdjęcia przedślubne a z drugiej ślubne a rocznicowy zdjęcia przedślubne kończące się jakimś zdjęciem ślubnym a z drugiej strony jakieś najważniejsze zdjęcia poślubne.o!

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepięknie by wyglądał jako album ciążowy i po drugiej stronie miejsce na pierwsze chwile z maleństwem, do tego delikatne ramki, kwiaty i stemple... może Klimt... lub Macierzyństwo... och... rozmarzyłam się :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi też się wydaje, że to jest album idealny na ślub, taki typowy elegancki, wytworny album ślubny. Byłby świetnym prezentem dla pary młodej, a i jeszcze te ramki.. mmmm tak romantycznie :):)

  OdpowiedzUsuń
 7. już nic więcej nie napiszę :) ale coś takiego mi przyszło do głowy: album rodzinny. dość ciekawy prezent ślubny. po jednej stronie historia - zdjęcia babci, pra pra pra pra babci,dziadka, wnuków, rozrysowane jakieś drzewo genealogiczne, a z drugiej strony teraźniejszość - zdjęcia rodziców, braci, sióstr, kuzynów i to teraźniejsze drzewo. no oczywiście jakieś ramki, papiery, stemple, kwiatki, ćwieki itp,itd. co wy na to??

  OdpowiedzUsuń