sobota, 23 lipca 2011

Kartka od Klaudii

Z przyjemnością prezentujemy śliczną kartkę od Klaudii kszp.blogspot.com, w której Klaudia użyła naszego stempla Nowy Narożnik Kwiatowy II, z kolekcji NAROŻNIKI

(kliknij aby powiększyć)


Klaudia użyła papierów ze zbioru The Best of K&Company. Kwiatki ręcznie wykonała przy użyciu dziurkaczy i bradsów. Oprawiona perełka przemalowana jest na czerwono (oryginalnie była biała).

Oto stempel Nowy Narożnik Kwiatowy II, który Klaudia użyła w swojej pracy:


Zawsze bardzo chętnie obejrzymy Wasze prace z użyciem naszych stempli lub papieru. Mamy nadzieje, że będziemy mogli pokazać je na naszym blogu albo w Galerii na naszej stronie Facebook'owej i Flickr. Prosimy przesłać zdjęcie swojej pracy wraz z opisem (opis nie jest wymagany) na nasz email: gumkistempla@gmail.com
Zapraszamy do naszej Galerii na Facebooku, gdzie można obejrzeć prace wkonane przez bardzo zdolne scrapbookerki z użyciem naszych stempli.

Pozdrawiamy,
Zespół Montażowni

3 komentarze:

  1. Śliczne kolory i fajna kompozycja ;) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Zmienił się adres mojego bloga i jak się dowiedziałam w obserwowanych wyświetla się, że blog został usunięty. Dlatego jeśli masz w obserwowanych stary adres curiously_ma.blogspot.com zmień proszę na balagany.blogspot.com. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń