niedziela, 22 maja 2011

Kartka z różami od Asi

Oto kartka od Asi, którą ozdobił stempel Ornament 13 z kolekcji ORNAMENTY oraz kwiatki i listki wycięte z naszych papierów :)

(kliknij aby powiększyć)Różyczki i liście Asia składała korzystając z wykrojnika Marriane Design oraz dziurkacza-mały listek, stempel Ornament 13 odbiła czarnym tuszem. Zakryła go karteczkami post-it i zatuszowała linię pomiędzy, tuszem Peeled Paint Distress ink.

Elegancki, biały karton, który jest tłem kartki oraz papier, z którego Asia zrobiła kwiatki i listki są do nabycia w naszym sklepie - Składu Farb i Papieru.

Oto stempel gumowy Ornament 13, który Asia użyła w swojej pracy:


Zawsze bardzo chętnie obejrzymy Wasze prace z użyciem naszych stempli lub papieru. Mamy nadzieje, że będziemy mogli pokazać je na naszym blogu albo w Galerii na naszej stronie Facebook'owej i Flickr. Prosimy przesłać zdjęcie swojej pracy wraz z opisem (opis nie jest wymagany) na nasz email: gumkistempla@gmail.com
Autorki/autorzy prac zamieszczonych w naszej Galerii otrzymają stempelek gratis przy następnych zakupach.
Zapraszamy do
naszej Galerii na Facebooku, gdzie można obejrzeć prace wkonane przez bardzo zdolne scrapbookerki z użyciem naszych stempli.


Miłego wieczoru,
Drużyna Montażowni 

3 komentarze:

  1. No no no :) Ta kartka jest przepiękna!

    OdpowiedzUsuń
  2. śliczna karteczka...te różyczki są cudne!....no i stempelek super....że też go nie nie zauważyłam jak składałam zamówienie....

    OdpowiedzUsuń